Etui na iPHONE
Krzesło Tip ton
Wazony by Elite - design, wazon

Wazony by Elite

Piękne formy wazonów zostały zaprojektowane przez włoską firmę Elite. Jest ich kilka różnych serii, z których każda z nich jest całkiem inna. Wazony Easy są ceramiczne i powyginane, a nawet pogięte. Kolejna seria to Gong - ręcznie kute, mosiężne, natomiast wazony Toki - są ceramiczne, wraz z ręcznie wykonaną dekoracją. Każdy z nich jest inny i nada pomieszczeniu niezwykłej wyjątkowości.

Wazony by Elite - design, wazonWazony by Elite - design, wazonWazony by Elite - design, wazon

www.archiproducts.com

Design

Designerskie wazony

Bądź na bieżąco Znajdź nas na Facebooku

amerykański designangielski designbiblioteczkadesigndoniczkadrewnoduński designdywanetuifotelgadżethiszpański designhokerholenderski designkomodakrzesłokubeklampalampa stojącalampa wiszącalegołóżkomebelmebel modułowymiskaniemiecki designobudowaopakowanieoświetleniepieprzniczkapojemnikpolski designpółkapufregałrowersiedziskosofasolniczkasolniczka i pieprzniczkastojakstolikstolik kawowystołekstółszafkasztukaszwedzki designtaboretwazonwieszakwieszak do przedpokojuwieszak na ubraniawieszak stojącyzegar

Jeśli interesujesz się klockami Lego lub chciałbyś kupić zestawy Lego w najniższej cenie to katalog Lego jest dla Ciebie!

Copyright 2015 © by Designe All rights reserved