Organizer na biurko
Fotel Charm
Treat - innowacyjność w kuchni - design

Treat - innowacyjność w kuchni

Treat (Tree+Eat) jest to innowacyjny sposób przechowywania i zarządzania resztkami jedzenia. Zostało tu zastosowane uszczelnianie próżniowe, ale to jeszcze nic... Mamy tu również nowoczesną aplikację na telefon, która zapewni nam spożywanie zawsze świeżego posiłku. Pomoże w tym również inteligentny i intuicyjny sposób komunikowania ostrzeżenia. Gdy termin spożycia żywności wygasa - wtedy pojemnik zmienia swój kolor, a następnie spada na dywan :)

Treat - innowacyjność w kuchni - designTreat - innowacyjność w kuchni - design

www.yankodesign.com

Design

Bądź na bieżąco Znajdź nas na Facebooku

amerykański designangielski designbiblioteczkadesigndoniczkadrewnoduński designdywanetuifotelgadżethiszpański designhokerholenderski designkomodakrzesłokubeklampalampa stojącalampa wiszącalegołóżkomebelmebel modułowymiskaniemiecki designobudowaopakowanieoświetleniepieprzniczkapojemnikpolski designpółkapufregałrowersiedziskosofasolniczkasolniczka i pieprzniczkastojakstolikstolik kawowystołekstółszafkasztukaszwedzki designtaboretwazonwieszakwieszak do przedpokojuwieszak na ubraniawieszak stojącyzegar

Jeśli interesujesz się klockami Lego lub chciałbyś kupić zestawy Lego w najniższej cenie to katalog Lego jest dla Ciebie!

Copyright 2015 © by Designe All rights reserved