Krzesło Tip ton
Półki Corniches
Plopp by Zieta - design, stołek

Plopp by Zieta

Stołek Plopp jest produktem autorskim polskiej pracowni projektowej Zieta. Jego unikatowy kształt przypomina trochę zabawkę - jest to efekt formowania za pomocą innowacyjnej technologii FiDU, podczas której dwie cienkie blachy spawane są ze sobą po obrysie, a następnie nadmuchiwane pod wysokim ciśnieniem aby uzyskać obiekt trójwymiarowy. Formy powstałe w ten sposób są bardzo lekkie, a zarazem niezwykle trwałe.

Plopp by Zieta - design, stołekPlopp by Zieta - design, stołekPlopp by Zieta - design, stołek

www.zieta.pl

Design

Nowoczesne stołki

Nowoczesne meble

Bądź na bieżąco Znajdź nas na Facebooku

amerykański designangielski designbiblioteczkadesigndoniczkadrewnoduński designdywanetuifotelgadżethiszpański designhokerholenderski designkomodakrzesłokubeklampalampa stojącalampa wiszącalegołóżkomebelmebel modułowymiskaniemiecki designobudowaopakowanieoświetleniepieprzniczkapojemnikpolski designpółkapufregałrowersiedziskosofasolniczkasolniczka i pieprzniczkastojakstolikstolik kawowystołekstółszafkasztukaszwedzki designtaboretwazonwieszakwieszak do przedpokojuwieszak na ubraniawieszak stojącyzegar

Jeśli interesujesz się klockami Lego lub chciałbyś kupić zestawy Lego w najniższej cenie to katalog Lego jest dla Ciebie!

Copyright 2015 © by Designe All rights reserved