Hoker do jadalni
Leżaczek Bamboo
(Nie)zwykły wieszak - design, wieszak

(Nie)zwykły wieszak

Firma Cascando po raz kolejny stworzyła bardzo ciekawe wieszaki. Składają się one z giętych, metalowych stojaków, połączonych ze sobą w prosty i równie atrakcyjny sposób. Ubrania spokojnie można powiesić na delikatnie zaokrąglonych końcach metalowych pasków lub na polerowanych, aluminiowych kołkach, które łączą wieszak w całość. Dostępne są w kolorze białym, szarym i żółtym.

(Nie)zwykły wieszak - design, wieszak

www.cascando.nl

Design

Nowoczesne wieszaki

Bądź na bieżąco Znajdź nas na Facebooku

amerykański designangielski designbiblioteczkadesigndoniczkadrewnoduński designdywanetuifotelgadżethiszpański designhokerholenderski designkomodakrzesłokubeklampalampa stojącalampa wiszącalegołóżkomebelmebel modułowymiskaniemiecki designobudowaopakowanieoświetleniepieprzniczkapojemnikpolski designpółkapufregałrowersiedziskosofasolniczkasolniczka i pieprzniczkastojakstolikstolik kawowystołekstółszafkasztukaszwedzki designtaboretwazonwieszakwieszak do przedpokojuwieszak na ubraniawieszak stojącyzegar

Jeśli interesujesz się klockami Lego lub chciałbyś kupić zestawy Lego w najniższej cenie to katalog Lego jest dla Ciebie!

Copyright 2015 © by Designe All rights reserved