(Nie)zwykły wieszak
Ziqq - satynowana stal w łazience
Leżaczek Bamboo - design

Leżaczek Bamboo

Po narodzinach dziecka zaczynamy poszukiwać różnych pomocnych gadżetów. Jednym z nich jest leżaczek dla maluszka. Ten - zaprojektowany przez Frederica Goorisa dzięki opatentowanemu systemowi oparcia - wspiera zdrowy rozwój dziecka. Istotne również jest to, że możemy regulować położenie siedziska, nie wyjmując z niego dziecka. Ale to nie koniec zalet - leżaczek Bamboo posiada lekką i czystą w formie konstrukcję. Reasumując - jest on wyjątkowy - zawiera w sobie połączenie bezpieczeństwa, komfortu oraz designu.

Leżaczek Bamboo - designLeżaczek Bamboo - designLeżaczek Bamboo - designLeżaczek Bamboo - design

www.studiogooris.com

Design

Bądź na bieżąco Znajdź nas na Facebooku

amerykański designangielski designbiblioteczkadesigndoniczkadrewnoduński designdywanetuifotelgadżethiszpański designhokerholenderski designkomodakrzesłokubeklampalampa stojącalampa wiszącalegołóżkomebelmebel modułowymiskaniemiecki designobudowaopakowanieoświetleniepieprzniczkapojemnikpolski designpółkapufregałrowersiedziskosofasolniczkasolniczka i pieprzniczkastojakstolikstolik kawowystołekstółszafkasztukaszwedzki designtaboretwazonwieszakwieszak do przedpokojuwieszak na ubraniawieszak stojącyzegar

Jeśli interesujesz się klockami Lego lub chciałbyś kupić zestawy Lego w najniższej cenie to katalog Lego jest dla Ciebie!

Copyright 2015 © by Designe All rights reserved