Komoda SC
Fish pod
Karmnik dla ptaków - design, karmnik

Karmnik dla ptaków

Firma Koziol przygotowała nowoczesny karmnik dla naszych skrzydlatych przyjaciół. Karmnik charakteryzuje się ciekawym wzornictwem i kolorami, a jego kosmiczny wygląd łączy się idealnie z praktycznością. Karmnik posiada oryginalnie rozwiązany dozownik pokarmu, wystarczy otworzyć górną pokrywę i nasypać ziarno do wewnętrznego pojemnika, który dozuje taką ilość ziarna, jaka jest akurat potrzebna. Ptaki siadają na krawędzi karmnika, gdzie dostają się do ziarna. Ponadto dzięki konstrukcji ziarno nie wilgotnieje, gdyż jest chronione przed deszczem i wiatrem. W efekcie końcowym uzyskujemy udekorowany ogród i nakarmione ptaki.

Karmnik dla ptaków - design, karmnikKarmnik dla ptaków - design, karmnik

www.koziol-gluecksfabrik.de

Design

Bądź na bieżąco Znajdź nas na Facebooku

amerykański designangielski designbiblioteczkadesigndoniczkadrewnoduński designdywanetuifotelgadżethiszpański designhokerholenderski designkomodakrzesłokubeklampalampa stojącalampa wiszącalegołóżkomebelmebel modułowymiskaniemiecki designobudowaopakowanieoświetleniepieprzniczkapojemnikpolski designpółkapufregałrowersiedziskosofasolniczkasolniczka i pieprzniczkastojakstolikstolik kawowystołekstółszafkasztukaszwedzki designtaboretwazonwieszakwieszak do przedpokojuwieszak na ubraniawieszak stojącyzegar

Jeśli interesujesz się klockami Lego lub chciałbyś kupić zestawy Lego w najniższej cenie to katalog Lego jest dla Ciebie!

Copyright 2015 © by Designe All rights reserved