Treat - innowacyjność w kuchni
Sposób na FOCHa
Fotel Charm - design, fotel

Fotel Charm

Ekskluzywny fotel Charm zaprojektowany przez KABO&PYDO, zachwyca swoją formą oraz jakością wykonania. Został stworzony z myślą o wygodzie użytkowania oraz funkcjonalności. Pasuje on zarówno do domu, jak i do firmy. Istnieje możliwość indywidualizacji wykończenia fotela oraz funkcji jaką ma pełnić, odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Jego lekka i finezyjna forma jest oparta o solidną i trwałą konstrukcję.

Fotel Charm - design, fotelFotel Charm - design, fotelFotel Charm - design, fotel

kabo-pydo.com

Design

Designerskie fotele

Nowoczesne meble

Bądź na bieżąco Znajdź nas na Facebooku

amerykański designangielski designbiblioteczkadesigndoniczkadrewnoduński designdywanetuifotelgadżethiszpański designhokerholenderski designkomodakrzesłokubeklampalampa stojącalampa wiszącalegołóżkomebelmebel modułowymiskaniemiecki designobudowaopakowanieoświetleniepieprzniczkapojemnikpolski designpółkapufregałrowersiedziskosofasolniczkasolniczka i pieprzniczkastojakstolikstolik kawowystołekstółszafkasztukaszwedzki designtaboretwazonwieszakwieszak do przedpokojuwieszak na ubraniawieszak stojącyzegar

Jeśli interesujesz się klockami Lego lub chciałbyś kupić zestawy Lego w najniższej cenie to katalog Lego jest dla Ciebie!

Copyright 2015 © by Designe All rights reserved