Felt cubic by Emocja studio
Pocięte krzesło
Dywany DIA - design, dywan

Dywany DIA

Wełniane dywany DIA zaprojektowała Magdalena Lubińska i Michał Kopaniszyn.Przypominają one przepiękne wycinanki ludowe. Dywany DIA zostały uhonorowane nagrodą Red Dot 2008 w Essen. Filc wykonany z nowozelandzkiej wełny o najwyższej jakości został przycięty laserowo do zaplanowanego kształtu. Dywany dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Ich ceny zaczynają się od około 1800zł.

Dywany DIA - design, dywanDywany DIA - design, dywanDywany DIA - design, dywan

mohodesign.com

Design

Nowoczesne dywany

Bądź na bieżąco Znajdź nas na Facebooku

amerykański designangielski designbiblioteczkadesigndoniczkadrewnoduński designdywanetuifotelgadżethiszpański designhokerholenderski designkomodakrzesłokubeklampalampa stojącalampa wiszącalegołóżkomebelmebel modułowymiskaniemiecki designobudowaopakowanieoświetleniepieprzniczkapojemnikpolski designpółkapufregałrowersiedziskosofasolniczkasolniczka i pieprzniczkastojakstolikstolik kawowystołekstółszafkasztukaszwedzki designtaboretwazonwieszakwieszak do przedpokojuwieszak na ubraniawieszak stojącyzegar

Jeśli interesujesz się klockami Lego lub chciałbyś kupić zestawy Lego w najniższej cenie to katalog Lego jest dla Ciebie!

Copyright 2015 © by Designe All rights reserved